İstanbul 2 No'lu Şube - Kırklareli İl Özel İdaresi Posizyon Değişikliği Sınavı

KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİNDE YENİ POZİSYONLARINA ATANAN 117 ÜYEMİZ İÇİN T.YOL-İŞ SENDİKASI İSTANBUL 2 NO'LU ŞUBE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ.

Şubat ayında yapılan pozisyon değişikliği sınavlarını kazanan ve Mart ayı itibariyle atamaları yapılan 117 üyemiz için Türkiye YOL-İŞ Sendikası İstanbul 2 No'lu Şube Başkanı Güvenç AYGÜN ve Şube Yöneticileri, bu süreçte emeği geçenlere teşekkür plaketleri sundu.

Törenden önce konuşan  Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya ESER işveren ve sendika olarak çok iyi bir çalışmanın neticesinde böyle bir tablonun gerçekleştiğini söyleyerek, herkese hayırlı olmasını diledi. Daha sonra konuşan Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit ÇAĞLAYAN'da bu güzel olayın tüm İllere örnek olmasını dilediklerini ifade ederek, meclis olarak her zaman emekçinin yanında olduklarını söyledi. Son olarak konuşan Şube Başkanımız Güvenç AYGÜN'de uzun yıllar sonra gerçekleşen ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederek, taraflara hayırlı olmasını diledi.

Konuşmalardan sonra Türkiye Yol-iş Sendikası İstanbul 2 No'lu Şube Başkanı Güvenç AYGÜN, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya ESER ile Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit ÇAĞLAYAN'a, Türkiye YOL-İŞ Sendikası İstanbul 2 No'lu Şube Genel Sekreteri Bekir PAKOL, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Erol AKYÜZ'e, Türkiye YOL-İŞ Sendikası İstanbul 2 No'lu Şube Teşkilatlandırma Sekreteri D.Eyüp ÖZDİREKÇİ, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Bilal KUŞOĞLU'na ve Kırklareli İl Özel İdaresi işyeri Baștemsilcisi Oktay YILDIZ'da Kırklareli İl Özel İdaresi Personel Şefi Arslan BAŞGÖNÜL'e teşekkür plaketlerini takdim ettiler.

1.JPG2.JPG3.JPG
4.JPG5.JPG6.JPG
7.JPG8.JPG9.JPG
10.JPG11.JPG12.JPG