LANET OLSUN SADİSTÇE TERÖR SALDIRILARINI DÜZENLEYEN ŞER GÜÇLERİNE

YOL-İŞ Sendikası Basın Açıklaması

 

22.08.2016     

 

LANET OLSUN SADİSTCE TERÖR SALDIRILARINI DÜZENLEYEN
 
HAİN ŞER GÜÇLERİNE

LANET OLSUN BUNLARIN ARKASINDAKİ

İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ OLAN CANİLERE

 

Türkiye YOL-İŞ Sendikası Yönetim Kurulu, 20 Ağustos gecesi Gaziantep Merkez Şahinbey ilçesi Akdere mahallesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısı ile ilgili olarak açıklama yaptı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“20 Ağustos gecesi Gaziantep Merkez Şahinbey ilçesi Akdere mahallesinde düğün merasimi için bir araya gelen mazlum insanları hedef alan hain terör saldırısıyla çocuk, kadın demeden 51 vatandaşımızı katleden, 93 vatandaşımızı yaralayan terör saldırısını gerçekleştiren insanlıktan nasibini almamış aşağılık, hain, sapıklar yarattıkları kanlı ortamda yok olacaktır.

Darbe ile hedeflerine ulaşamayan aşağılık caniler, Bitlis, Elazığ ve Van’da gerçekleştirdikleri hain bombalı terör saldırısından sonra bu defa düğün merasimini hedef alacak kadar alçaklaşmıştır.  

Toplumsal birliğimizi hedef alan canlı bomba saldırısını düzenleyen aşağılık şer güçler bilmelidir ki; hiçbir eylemleri ülkemizin birlik ve beraberliğini asla ve asla bozamayacaktır.   

Türküyle, Kürdüyle, Çerkeziyle, Lazıyla, Arabıyla birlikte, ırkı, cinsiyeti, dini ve mezhebi ne olursa olsun tüm vatandaşımız birlik ve beraberlik içinde, el ele, göğüs göğüse dimdik o hain terör güçlerinin karşısındadır.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan Demokratik, Laik Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatma azmindedir.

Devlet erkine düşen görev, tüm siyasilerle birlikte darbe ortamının yarattığı olumsuzlukları en kısa sürede gidererek, ülkemizi hedef alan tüm terör örgütleri ile etkin bir şekilde mücadelesini sürdürmek ve bu hain odakları yok etmektir.

Hunharca şehit edilen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına, ülkemize başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. 

 

 

Türkiye YOL-İŞ Sendikası

Yönetim Kurulu