CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN SALDIRIYI NEFRETLE, LANETLİYOR VE KINIYORUZ…

YOL-İŞ Sendikası Basın Açıklaması

 

26.08.2016     

 

CHP GENEL BAŞKANI SAYIN KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN SALDIRIYI

NEFRETLE, LANETLİYOR VE KINIYORUZ…

 

Türkiye YOL-İŞ Sendikası Yönetim Kurulu, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin ziyareti sırasında konvoyuna yapılan saldırıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Açıklamada şu görüşlere yer verdi.

“25 Ağustos 2016 Günü Artvin’in Şavşat İlçesinden Ardanuç ilçesine gitmekte olan CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yönelik hain saldırıda bir askerimiz şehit edilmiş, iki Astsubayımız yaralanmıştır.

15 Temmuz günü gerçekleştirmek istedikleri darbeyi başaramayan,  bu hain kalkışma ile ülkemizde yaratmak istedikleri kardeş kavgasının aksine, ulusumuzun birlikteliğinin daha da güçlenmesini gören hain şer odakları, bu defa terör eylemlerini yoğunlaştırmıştır.

Sayın Kılıçdaroğlu’na yönelik bu hain saldırı ile Ulusal iradeyi hedef alan hainler bilmelidir ki;  asla ve asla Laik, Demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni bölemeyeceklerdir. Ulusumuzun birlik ve beraberliğini bozamayacaklardır.

Yaratmak istedikleri kaos ortamında kendileri yok olacaktır.

Başta Sayın Kılıçdaroğlu’na, Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Ulusumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu saldırıda hayatını kaybeden askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyoruz. 

 

 

Türkiye YOL-İŞ Sendikası

Yönetim Kurulu