Teşkilatlandırma

Teşkilatlandırma

"E-devlet" Üzerinden Sendikamıza Nasıl Üye Olunur !..
AKSARAY Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü işyeri baştemsilci değişikliği.
AKSARAY Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü işyeri baştemsilci İsmail GİRSOY’un nakil olması nedeni ile boşalan baş temsilcilik görevine Battal VURGUN’un ataması yapılmıştır.
KOCAELİ Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü işyeri baştemsilci değişikliği.
KOCAELİ Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü işyeri baştemsilcisi Faruk BİLBAY’ın yerine Ahmet BAYRAM’ın ataması yapılmıştır.
Ulaştırma Bölge Müdürlüğü DİYARBAKIR işyeri sendika baştemsilci değişikliği.
Ulaştırma Bölge Müdürlüğü DİYARBAKIR işyeri sendika baştemsilcisi A.Samet KORKUTATA bu görevinden alınarak, boşalan baştemsilcilik görevine Hanefi BAYSAL atanmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü MALATYA işyeri sendika temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü MALATYA işyeri sendika temsilcisi Ahmet BARUT’un emekli olması nedeni ile boşalan temsilcilik görevine Necip POLAT atanmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü Tire Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü Tire Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilcisi Ali GÖZEK bu görevinden alınmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü Bergama Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü Bergama Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilcisi İlker ÖZAKSU bu görevinden alınmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü Ödemiş Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü Ödemiş Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilcisi Metin KARAOĞLU bu görevinden alınmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü Makine İkmal Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü Makine İkmal Şantiyesi İZMİR işyeri sendika temsilcisi Kemal KILIÇ bu görevinden alınarak; boşalan temsilcilik görevine Gürol ERKALELİ atanmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü DENİZLİ işyeri sendika temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü DENİZLİ işyeri sendika temsilcileri Halil ENİL ile Mesut ÇELER bu görevlerinden alınarak; boşalan temsilcilik görevlerine Ali GİDİŞ ve İbrahim YÜKSEL atanmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü AYDIN işyeri sendika temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü AYDIN işyeri sendika temsilcisi Haldun SÜREN bu görevinden alınmıştır. İşyeri sendika baştemsilcisi Mustafa MUTLU ve temsilciler Aliye ULUKAYA ile Erkan SAYAR halen bu görevlerine devam etmektedirler.
İl Özel İdare Müdürlüğü MUĞLA işyeri sendika baştemsilci ve temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü MUĞLA işyeri sendika baştemsilcisi Esat KANAL ve temsilci Şaban ÇAKIR bu görevlerinden alınarak; boşalan baştemsilcilik görevine Şaban ÇAKIR, temsilcilik görevine ise Süleyman KAZANCI atanmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü MANİSA işyeri sendika baştemsilci ve temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü MANİSA işyeri sendika baştemsilci İbrahim BÜYÜKPOYRAZ ve temsilciler Kamil KARANARLIK ile Özay DERELİ bu görevlerinden alınarak; boşalan baştemsilcilik görevine Güven AKÇAY, temsilcilik görevlerine ise Yüksel ASLAN ve Nazım ATEŞ atanmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü İZMİR işyeri sendika baştemsilci ve temsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü İZMİR işyeri sendika baştemsilcisi Cihan DURAK ve temsilciler Zafer KIZILKAR, Nihal TOSUN ile Eray ADITATAR bu görevlerinden alınarak; boşalan baştemsilcilik görevine Yavuz KABAN, temsilcilik görevlerine ise Aytekin KARACAOĞLU ve Celal DEMİR atanmıştır.
İl Özel İdare Müdürlüğü SİVAS işyeri sendika baştemsilci değişikliği.
İl Özel İdare Müdürlüğü SİVAS işyeri sendika baştemsilcisi Sinan TALAN’ın yerine Abdulkadir GENÇLEŞEN atanmıştır.
Yol-İş Sendikası Baştemsilci ve Temsilci Haritaları
İllere göre düzenlenmiş Baştemsilci ve Temsilci Haritaları 
İşçi Sayıları ve Sendikaların Üye Sayılarına İlişkin 2009 Temmuz Ayı İstatistikleri
2821 Sayılı Sendikalar Kanunu gereğince; işkollarındaki işçi sayıları ve sendikaların üye sayılarına ilişkin 2009 Temmuz ayı istatistikleri hakkında tebliğ.
T.C.Karayolları 2.Bölge Müdürlüğü Baştemsilci ve Temsilci değişikliği.
T.C.Karayolları 2.Bölge Müdürlüğü Bitüm Depo Şefliği işyeri sendika temsilcisi H.Hüseyin ALGAN’ın emekli olması nedeni ile boşalan temsilcilik görevine Mehmet AKŞİT atanmıştır.T.C.Karayolları 2.Bölge Müdürlüğü 23.Şube Şefliği işyeri sendika baştemsilcisi İbrahim KIRMACI ve temsilci Ersoy AL’ın emekli olmaları nedeni ile boşalan baştemsilcilik görevine M.Akif GÜNEŞ atanmıştır.T.C.Karayolları 2.Bölge Müdürlüğü 24.Şube Şefliği işyeri sendika temsilcisi Kenan ERKEN’in emekli olması nedeni ile boşalan temsilcilik görevine Savaş İPEK atanmıştır.
Mihalgazi İlçe Özel İdare Müdürlüğü Baştemsilci ataması.
Mihalgazi İlçe Özel İdare Müdürlüğü işyeri baştemsilcilik görevine Ahmet ÜNAL atanmıştır.
Çankırı Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü Baştemsilci değişikliği.
Çankırı Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü işyeri baştemsilcisi Mustafa TEPE’nin emekli olması nedeni ile boşalan baştemsilcilik görevine Zeki ÜZÜM atanmıştır.
T.C.Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü işyerleri baş temsilci değişikliği.
T.C.Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü Sosyal ve İdari İşler Şube Müdürlüğü işyeri sendika baştemsilcisi Ramazan YAVUZ ve temsilci H.Zirraki IŞIK’ın istifa etmeleri nedeni ile boşalan baştemsilcilik görevine Faruk AL atanmıştır.T.C.Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü 97.Şube Şefliği işyeri sendika baştemsilcisi Nezir ÇOBAN’ın emekli olması nedeni ile boşalan baştemsilcilik görevine Bedri NAS atanmıştır.
Adıyaman İl Özel İdare Müdürlüğü işyeri temsilci değişikliği.
Adıyaman İl Özel İdare Müdürlüğü işyeri sendika temsilcisi Hasan KIZILDAĞ’ın emekli olması nedeni ile boşalan temsilcilik görevine Ramazan ARARAT’ın ataması yapılmıştır.
T.C.Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü baştemsilci değişikliği.
T.C.Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü Makine İkmal Başmühendisliği baştemsilci değişikliği.

T.C.Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü Makine İkmal Başmühendisliği işyeri sendika baştemsilcisi İlyas ÖZBAYRAK’ın emekli olması nedeni ile boşalan baştemsilcilik görevine Ali TİRYAKİ atanmıştır.

Yapı İşleri Genel Müdürlüğü temsilci değişikliği.

Yapı İşleri Genel Müdürlüğü işyeri sendika temsilcisi Hüseyin YILDIZ’ın bu görevinden ayrılması nedeni ile boşalan temsilcilik görevine Dursun ÇALIŞKAN atanmıştır.

Bilgi İçin: mbaykal@yol-is.org.t

Yapı İşleri Genel Müdürlüğü temsilci değişikliği.
Yapı İşleri Genel Müdürlüğü işyeri sendika temsilcisi Sema ÖZDEMİR’in işyerinden ayrılması nedeni ile boşalan temsilcilik görevine Hüseli İnönü BAYDAR atanmıştır.
Afyonkarahisar Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü işyeri baştemsilci değişikliği.
Afyonkarahisar Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü işyeri sendika baştemsilcisi Atilla KAYA, emekli olması nedeni ile bu görevinden alınarak; boşalan baştemsilcilik görevine Ali Rıza OKYAR atanmıştır.
Temsilci Ataması
İl Özel İdare Müdürlüğü Genel Sekreterliği TRABZON işyeri sendika temsilcisi Şeref SEPETÇİ’nin görevinden ayrılması

İl Özel İdare Müdürlüğü Genel Sekreterliği TRABZON işyeri sendika temsilcisi Şeref SEPETÇİ’nin görevinden ayrılması nedeni ile, bu göreve Yönetim Kurulumuz tarafından Abdulmecit BEDER atanmıştır.

Sinop İl Özel İdaresi'nde Baş Temsilci Değişikliği
Faaliyet alanımızda bulunan Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği işyerinde

T.C.Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü Sosyal ve İdari İşler Şube Müdürlüğü işyeri sendika baştemsilcisi Ramazan YAVUZ ve temsilci H.Zirraki IŞIK’ın istifa etmeleri nedeni ile boşalan baştemsilcilik görevine Faruk AL atanmıştır.T.C.Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü 97.Şube Şefliği işyeri sendika baştemsilcisi Nezir ÇOBAN’ın emekli olması nedeni ile boşalan baştemsilcilik görevine Bedri NAS atanmıştır.